Hotel Praha 9 - Čakovice Aura
 
ADRESA Hotel Aura
Kostelecká 819/67
Praha 9 - Čakovice 19600
Česká Republika
Hotel-Praha-Aura@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Aura ubytování Praha 9 - Čakovice Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 9 - Čakovice Aura - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9 - Čakovice Aura - disponuje restauracíHotel Praha 9 - Čakovice Aura - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 9 - Čakovice Aura -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9 - Čakovice Aura -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 9 - Čakovice Aura - krytý bazén v hotelu.Hotel Praha 9 - Čakovice Aura - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9 - Čakovice Aura - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9 - Čakovice Aura - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9 - Čakovice Aura - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9 - Čakovice Aura - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Aura / Praha 9 - Čakovice

Hotel Aura se nachází v klidné části Prahy 9 a je ideálním místem pro ubytování větších skupin, jednotlivců i rodin s dětmi.

Pro hotelové hosty je v letních měsících k dispozici venkovní bazén, nová lehátka a rozlehlá zahrada s terasou a možností grilování.

Ubytování v Praze:
Hotel Aura v Praze 9 disponuje 42 pokoji dvou a třílůžkovými a 7 pokoji čtyřlůžkovými z toho jeden čtyřlůžkový pokoj je bezbariérový.

Hotel Aura - pokoje:
Každý pokoj hotelu Aura ubytování v Praze má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, novou LCD TV, hotelový telefon a WI-FI připojení zdarma.

Služby hotelu Aura:
Od konce roku 2013 hotel Aura v Praze nabízí nové parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst pro osobní auta a dva autobusy. Parkování pro hotelové hosty zdarma. Za poplatek pobyt domácího mazlíčka (pes, kočka). V prostorách hotelu je zakázáno kouřit, hotel je nekuřácký. Pro kuřáky je vyhrazen prostor před hotelem. Hotel nabízí levné ubytování po dobu konání výstav v PVA Leťnany, které je vzdáleno 5min autem od hotelu AURA.

Check in: 14.00 - 24.00 hodin. Check out: do 10.30 hodin. Recepce je otevřena denně od 08:00 do 24:00hod, příjezd po 24.00 hod je nutné hlásit předem.

Hotel Aura restaurace stravování:
Hotel Aura má vlastní restauraci, kde je možné si předem rezervovat k pobytu snídani, oběd i večeři, nejpozději 24 hodin předem. Snídaně jsou podávány formou bufetu v době od 8.00 do 10.00 hodin. Obědy a večeře je možné připravit po předchozí dohodě avšak minimálně pro skupinu 10 osob a více.

Kapacita a využití restaurace: Restaurace hotelu Aura v Praze je prostorná, prosklená s výhledem na terasu, zahradu a bazén. Přístup na terasu a do zahrady je možný přímo z restaurace. Prostor restaurace je rovněž ideálním místem pro pořádání svatebních hostin, školení, firemních večírků, oslav a dalších společenských akcí. Restaurace má kapacitu pro cca 100 lidí, s možností využití tanečního parketu.

Venkovní zahrada s bazénem: V letních měsících je v provozu venkovní zahrada s bazénem a možností grilování. Venkovní prostory jsou vhodné k pořádání zábavných akcí s dětmi.

Personál hotelu se o Vás postará na profesionální úrovni.

Ubytování Praha okolí hotelu AURA:
Od hotelu Aura do centra Prahy dojedete cca za 25 minut městskou hromadnou dopravou. Od Obchodního centra Čakovice, které je cca 5 min. pěšky od hotelu, můžete jet autobusem č. 110, 140, 195 (6 zastávek) a č. 158 (8 zastávek) na konečnou metra „C" - Letňany, které Vás doveze až do centra hlavního města Praha. Při noční zpáteční cestě použijte autobus č. 511.

Hotel Aura je v těsné blízkosti dálnice D8 Praha-Teplice-Drážďany, D11 Hradec Králové, R8 Liberec a Mladá Boleslav.

V okruhu 2 km od hotelu Aura ubytování Praha se nachází několik fitnesscenter, krytý bazén s toboganem, krytá hokejová hala, bobová dráha, squah, tenis, bowling, multikino Palace Cinemas Multiplex Letňany a PVA Letňany.

Hotel Aura - další informace: Při rezervaci ubytování požaduje hotel zálohu ve výši 50%. Platbu je možné provést bankovním převodem, hotově nebo platební kartou, v CZK i EUR. Při zrušení rezervace 7 a méně dnů před příjezdem je záloha nevratná. Ceny jsou platné mimo Silvestra, svátků a výstav v PVA Letňany. Tyto ceny jsou na vyžádání.